Skip to main content

Liftingové nite

Pod kožu sa umiestni niť lekárskej kvality, aby stiahli kožu do správnej polohy. Tieto vlákna aktivujú prirodzenú liečebnú reakciu tela a spúšťajú nárast kolagénu. Nite sa dodávajú v niekoľkých rôznych materiáloch a dĺžkach.

Počas procedúry niťového liftingu dostanete lokálnu anestéziu, takže necítite žiadnu bolesť. Po zákroku môžete pociťovať bolesť, nepohodlie a bolestivosť. Môžete užívať voľne predajný liek alebo liek proti bolesti na predpis niekoľko dní, kým nepohodlie nezmizne.

Na rozdiel od faceliftingu je lifting nití nechirurgický zákrok, ktorý vytvára jemné zmeny. 

Niťový lifting je nechirurgický zákrok, ktorý nadvihne ochabnutú, starnúcu pokožku a stimuluje produkciu kolagénu, aby vaša tvár alebo krk získali mladistvejší vzhľad.

Výsledky niťového liftingu sú dočasné a trvajú jeden až tri roky. V priebehu času sa vlákna rozpustia a vaše telo ich absorbuje. Ak sa vám páčia vaše výsledky, môžete použiť ďalšiu procedúru zdvíhania nití.

  

Liftingové nite

Niťový lifting je nechirurgická kozmetická procedúra, ktorá pozdvihne a napne vašu pokožku pre mladší vzhľad. Niťový zdvih tiež stimuluje produkciu kolagénu v tele. Kolagén vytvára pevnejšiu, pružnejšiu pokožku a s pribúdajúcim vekom prirodzene ubúda. Procedúra niťového liftingu má rýchle zotavenie s minimálnymi komplikáciami.

Niťový lifting je vhodný pre
vás, ak

  • pociťujete prvé známky starnutia.
  • ste vo veku od 30 do 50 rokov.    
  • nechcete podstúpiť kozmetickú operáciu.A keďže niťový lifting je procedúra s nízkym rizikom.

Niťový lifting si môžete dať napríklad aj vtedy, ak máte vysoký krvný tlak, cukrovku alebo srdcové choroby.

Výhody niťového liftingu:

     Je to nízkorizikový postup
     Vlákna stimulujú produkciu kolagénu, čím prirodzene zlepšujú elasticitu pokožky.
     Obnova je rýchla, takže sa môžete okamžite vrátiť k svojim aktivitám.
     Ak sa vám nepáčia vaše výsledky, plastický chirurg môže nite odstrániť.